Przedsmak interfejsu Scorpio na Microsoft Build 2017?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wygląda na to, że Microsoft nieco dyskretnie pochwalił się pierwszym rzutem na nowy interfejs dla Project Scorpio!

Trwa właśnie Microsoft Build 2017 czyli coroczna konferencja przeznaczona przede wszystkim dla programistów i deweloperów. W tym roku gigant z Redmond skupił się przede wszystkim na przyszłości swoich wszystkich nowych urządzeń.

Jednym z najważniejszych, nowych zaprezentowanych rozwiązań jest Fluent Design, który ma sprawić, że produkty marki i jej aplikacje będą intuicyjne i ze sobą spójne. Przygotowano klip na którym zaprezentowano kilka rozwiązań, co ciekawe w pewnym momencie pojawia się ujęcie z rozgrywki na Project Scorpio.

Jak widać, Microsoft pokazał nam nowy i odświeżony przewodnik wysuwany z boku ekranu. Prezentuje się on jeszcze ciekawiej, co dobrze rokuje na całą resztę. Niestety na chwile obecną pozostaje nam jeszcze tylko uzbroić się w cierpliwość. Dajcie nam znać, czy Wam również się podoba!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: