Inside Xbox za nami. Microsoft pokazał pierwsze możliwości Xbox Series X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kilka minut temu zakończył się majowy odcinek Inside Xbox, gdzie nie brakowało premierowych zwiastunów gier zmierzających na Xbox Series X.

Microsoft pomimo pandemii nie zwalnia i zdalnie transmituje wraz z liderami marki Xbox premierowe tytuły, wyróżniając tym samym moc tegorocznej konsoli. Na ekranie pojawiło się 13 premierowych trailerów i kilka słów od deweloperów, nawet polskiego zespołu Bloober Team. Jakie tytuły zostały zaprezentowane podczas Inside Xbox? (Linki do zwiastunów znajdziecie w nazwie produkcji)

Microsoft ogłosił także usługę Smart Delivery, która zapewnia dostęp do gry na Xbox Series X, jeśli zakupiliśmy wcześniej wersję na Xbox One. Ot taki podarunek, aby czerpać jak najwięcej z nowo zakupionego sprzętu, którego premiera odbędzie się końcem roku 2020. Nie wszystkie tytułu mają taką opcję, głównie posiadają je te przed wydaniem Xbox Series X. Smart Delivery potwierdzono m.in. w Assassin’s Creed Valhalla, Call of the Sea, Chorus, DiRT 5, Scarlet Nexus, Second Extinction, The Ascent, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oraz Yakuza: Like a Dragon.

Podczas transmisji mogliśmy zauważyć także, które nowości znajdą się w Xbox Game Pass. Z powyższej listy będzie to z pewnością Scorn, Call of the Sea oraz Medium.

Jeśli chcecie zobaczyć pełny odcinek Inside Xbox, ten znajdziecie poniżej, dostępny nawet w jakości 4K Ultra HD!

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: