Inside Xbox z X018 w Meksyku już dziś o 22:00. Pozycja obowiązkowa!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tego wydania Inside Xbox nie można przegapić! Dziś zapowiada się wyjątkowo dobrze!

Dziś o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się największa i najdłuższa, jak dotąd (bo ponad dwu godzinna) transmisja na żywo. Tym razem prześledzimy trwający w Meksyku z X018. Dla tych co nie wiedzą, X018 jest to globalne święto graczy. Dzień, kiedy to jak nigdy rzuca się samymi konkretami. Pozycja bez dwóch zdań O-BO-WIĄ-ZKO-WA!

Kogo i czego możemy się spodziewać dziś późnym wieczorem?

Przede wszystkim możemy spodziewać się obecności między innymi: szefa marki Xbox – Phil Spencer, szefa Microsoft Studios – Matta Booty, szefa studia Minecraft – Helen Chiang, oraz wielu innych przedstawicieli marki, w tym Majora Nelsona. Jak widać, zaangażowana będzie cała najważniejsza gamingowa śmietanka.

Niespotykanie długi czas trwania konferencji, nie jest ustalony bez przypadku. Powinniśmy spodziewać się i otrzymać solidną porcję nowości. W programie przewidziano liczne zapowiedzi i nowości w usłudze Xbox Game Pass, gier Crackdown 3, Minecraft, Sea of Thieves, State of Decay 2 czy Forza Horizon 4. Co więcej? Tego dowiemy się już później.

Z kolei dla oglądających oficjalny live stream na platformie Mixer czeka tak zwany MixPot, czyli upominki przypisywane do konta Microsoft (pamiętajcie by te mieć powiązane z tym na Mixerze). Tym razem dostaniemy bonusy do gry Sea of Thieves i Forza Horizon 4.

Transmisja rozpocznie się dziś (sobota) o godzinie 22:00.

Bezpośrednie linki do serwisów z oficjalnymi materiałami w kanałach: Mixer, Twitch, YouTube, Facebook i Twitter.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: