Inside Xbox 7 już 25 września!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Niecały tydzień dzieli nas od najnowszego wydania Inside Xbox. Co zobaczymy tym razem?

Siódme już wydanie Inside Xbox rozpocznie się już w najbliższy wtorek o godzinie 22:00. Tematem przewodnim jak się można domyśleć będzie Forza Horizon 4, której to premiera już blisko. Transmisja odbędzie się z Golodwood House znajdującego się na obrzeżach Wielkiej Brytani, której drogami będziemy podróżować w grze. Sama zapowiedź odcinka wygląda następująco:

Standardowo, ma nie zbraknąć ciekawostek ekskluzywnych wywiadów z ludźmi z Playground Games, odpowiedzialnymi za ten tytuł. Oczywiście to nie wszystko, przewinąć mają się też kwestie innych gier. Jakich? Tego jeszcze nie wiemy, wszystkiego dowiemy się już podczas samej transmisji na żywo. Ci, którzy będą chcieli zobaczyć jeszcze więcej Forzy, jeszcze wcześniej wystartuje specjalne pre-show z live streamem prezentującym gameplay.

Zobacz również: Zagrałem w demo Forza Horizon 4. Jestem w szoku!

Jak zawsze, Inside Xbox zobaczycie również na stronach: Mixer, YouTube, Twitch, Xbox.com, Facebook lub bezpośrednio z konsoli. Dodatkowe treści mogą pojawiać się też na Twitterze oraz Instagramie. Natomiast wszystkie nasze wpisy, dotyczące pozostałych wydań sprawdzicie, klikając tutaj.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: