Inside Xbox 5 już jutro o 21:00!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Pora na kolejne Inside Xbox. Tym razem o normalnej porze!

We wtorek o 21:00 rozpocznie się transmisja na żywo najnowszego, comiesięcznego programu. Oznacza to, że obejrzycie go bez przeszkód samemu, bez konieczności zarywania nocki. Godzina niewątpliwie dopisała. Teraz ważne, aby również nie zawiodło nas to, co zobaczymy.

Przechodząc więc do sedna sprawy. Co tym razem nas czeka? Przede wszystkim spora garść wywiadów, informacje na temat abonamentu Xbox Game Pass czy ciekawostka na temat Xbox Live Creators Program, gdzie to poznany interesującą historię, pokazującą drogę, jaką przebył w swojej karierze jeden z programistów.

Jeżeli mowa o wywiadach, te skupią się na rozmowach z twórcami nadchodzących produkcji, a mianowicie Forzy Horizon 4, We Happy Few oraz Earthfall. Kto wie, może dowiemy się czegoś fajnego.

Inside Xbox zobaczycie również na stronach: Mixer, YouTube, Twitch, Xbox.com, Facebook lub bezpośrednio z konsoli. Dodatkowe treści mogą pojawiać się też na Twitterze oraz Instagramie.

Natomiast wszystkie nasze wpisy, dotyczące pozostałych wydań sprawdzicie, klikając tutaj.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: