Inside Xbox 4 już dziś o północy!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To co Microsoft pokazał wczoraj na XboxE3 zasługuje na słowa uznania. Z rozmachem i bez zbędnego gadania, same soczyste wiadomości. Emocje jeszcze nie zdążyły opaść, a za parę godzin startuje specjalne wydanie Inside Xbox.

Równo o północy naszego czasu wystartuje, już czwarte wydanie Isnide Xbox. Tym razem zmieni się lokacja, gdyż transmisja będzie nadawana wprost z Los Angeles. Tematem przewodnim, ma być oczywiście to, co pokazano nam dzień wcześniej [PODSUMOWANIE XBOXE3], z tym, że przyjrzymy się jeszcze bliżej nadchodzącym tytułom.

Czy zobaczymy coś jeszcze? Trudno powiedzieć, Microsoft lubi zaskakiwać. Warto mieć na uwadze, że w natłoku tych wszystkich gorących zapowiedzi nie wspomniano nic chociażby o nowych awatarach, o których wcześniej dużo mówiono, ani o nadchodzącym Xbox Elite Wireless Controller 2. Ponadto, na stronach internetowych Xboksa, wisi plakat promujący Halo 5: Guardians z oznaczeniem grywalności na komputerach osobistych, o czym również w dniu wczorajszym oficjalnie nie wspomniano. Także możemy jeszcze zostać miło zaskoczeni.

Także idąc śladem poprzednich wydań Inside Xbox, transmisje na żywo zobaczycie na wielu platformach. Wybrane dla Waszej wygody zamieszamy poniżej, a pod nimi linki do pozostałych miejsc. Zaczynamy o północy.

Inside Xbox zobaczycie również na stronach: Mixer, YouTube, Twitch, Xbox.com, Facebook lub bezpośrednio z konsoli. Dodatkowe treści mogą pojawiać się też na Twitterze oraz Instagramie.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: