Inside Xbox powraca we wtorek o 22:00

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Pierwsze wydanie Inside Xbox w tym roku zbliża się dużymi krokami. Nowe wydanie obejrzymy już we wtorek. Co nas czeka?

Inside Xbox, jest comiesięcznym programem na żywo transmitowanym w internecie. Poruszane są na nim najważniejsze bieżące wydarzenia w świecie gier, a swoją obecnością przyświecają jedne z najważniejszych osób w branży.

Tym razem wtorkowe wydanie, które rozpocznie się o godzinie 22:00, skupi się głównej mierze na nadchodzącym Crackdown 3. Przypominamy, że gra wejdzie na konsole już 15 lutego, a tym samym zawita od razu w abonamencie Xbox Game Pass. Standardowo nie powinno zabraknąć obecności twórców i ciekawostek.

To jednak nie wszystko. Oprócz tego, mowa będzie o Mortal Kombat 11, The Division 2, Sea of Thieves, Astroneer, Journey to the Savage Planet, Jump Force, Metro Exodus, subskrypcji Xbox Game Pass oraz tajemniczych jeszcze na ten moment ogłoszeniach.

Standardowo, jak to miało miejsce od początku, całość obejrzycie na platformach Mixer, Twitch, YouTube, Facebook, i Twitter. Od Was zależy gdzie i w jaki sposób będziecie oglądać. Warto jednak chociaż na chwilę odpalić transmisję za pomocą Mixera, używając swojego konta Microsoft. W ten sposób do kont zostaną przypisane tajemnicze niespodzianki, czyli tak zwany MixPot.

Więcej na: news.xbox.com

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.