Inops. Wciągająca platformowa za darmo dla każdego!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niezależnie, czy jesteście wielbicielami platformowe, to Inops musicie spróbować, tym bardziej, że gra jest teraz dostępna zupełnie za darmo!

Dotychczas za ową grę od ZRZStudio zainteresowanym przyszło zapłacić blisko 55 złotych, teraz zaś dostępna jest w stu procentach za darmo. Dla każdego posiadacza Xbox One oraz Xbox Series X|S. Nie potrzebne jest tu nawet aktywne konto Gold. Co ważne, gra posiada osiągnięcia, a pierwsze, niemałe jest naprawdę łatwo zdobyć. Cała resztę otrzymacie wraz z linią fabularną, a tak jak pisałem wcześniej, tytuł jest wciągający.

Inop

Gra została utrzymana w mrocznej i klimatycznej scenerii. Naszą postacią jest tytułowy Inop, a naszym zadaniem jest wyeliminować czyhające na naszej drodze niebezpieczeństwa a także uratować i wybudzić ze snu tak dużo mniejszych Inopów, jak tylko damy radę.

Inop

Wszystkie pomniejsze Inopy mogą łączyć się w jednego większego i vice versa. Oprócz klasycznych poziomów, przygotowano także tryb speed run, gdzie główną rolę odegra czas, w którym pokonamy planszę.

> POBIERZ INOPS ZA DARMO <

Inop

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: