ID@Xbox i Twitch Showcase

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już za kilka dni odbędzie się prezentacja ID@Xbox i twichgaming. Czego możemy oczekiwać?

ID@Xbox i twichgaming ponownie spotykają się, aby zaprezentować nadchodzące nowości od niezależnych twórców. Najnowsze aktualizacje i nowe zapowiedzi gier zawsze są mile widziane.

Na prezentacji zobaczymy Fiji and Whitethorn, grę od nowego wydawcy iam8bit’s a także dowiemy się o zbliżających nowościach do Roblox. Najbardziej wyczekiwane są informacje od twórców Shredders, ponieważ premiera gry z lutego została przesunięta.

Spodziewamy się zobaczyć Trek to Yomi, które w dniu swojej premiery trafi do Xbox Game Pass. Dokładana data nie jest potwierdzona a jedynie wiemy, że będzie to w okresie wiosennym.

Czy możemy liczyć na coś więcej? Przekonamy się już 16 marca o godz.19. Chętnych zapraszamy na kanały Twitch.tv/xbox Twitch.tv/twitchgaming. Aby śledzić najnowsze informacje o programie ID@Xbox zapraszamy na oficjalny profil na Twitterze.

Zobacz także: Promocja gier z otwartym światem!

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: