ID@Xbox Game Demo Winterfest Showcases. 33 gry w wersji demo!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

ID@Xbox powraca z wersjami demonstracyjnymi wybranych gier. Jakie tytułu sprawdzimy tym razem?

Myślę, że program ID@Xbox stworzony dla mniejszych, niezależnych twórców większości z Was jest znany. Wiele razy tez już z resztą o nim wspominaliśmy na łamach bloga, więc w razie potrzeby śmiało korzystajcie z lupki dostępnej na górze.

Dziś zaś skupimy się na trwającym już ID@Xbox Game Demo Winterfest Showcases. Podobnie jak rok temu, w jego ramach zagramy w wersje demonstracyjne wybranych nadchodzących jeszcze tytułów, a tym razem będą to dokładnie 33 gry. Te będą czekać do darmowego pobrania na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One w dniach 5 – 31 grudnia.

To fajna okazja, aby wypróbować owe gry jeszcze przed ich premierą, a odbiór ich przez graczy z pewnością pomoże ciężko pracującym twórcom uczynić ich gry jeszcze lepszymi, a co też ważniejsze docenić ich wkład.

ID@Xbox Game Demo Winterfest Showcases

Oto lista dostępnych gier:

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: