Zostań oficjalnym pierdem South Park – nietypowy konkurs Ubisoftu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zostań twarzą dupą nowej gry Ubisoft i wygraj wyjazd do San Francisco. Nie, to nie jest żart. To fart.

Z początku pomyślicie, że to jakaś wulgarna forma marketingu firmy, promująca South Park: The Fractured But Whole. Akurat jest to prawda, a nagrodą jest wyjazd do studia Ubisoft, mieszczącego się w San Francisco, aby nagrać swój pierd, który będzie użyty w grze. Twórcy przygotowali na potrzeby konkursu coś w rodzaju telewizyjnego Mam Talent, gdzie publiczność może głosować na najlepsze odgłosy puszczania bąków… Wyzwanie możecie podjąć również w Polsce, wystarczy wejść na www.iamthefart.ubi.com/pl-PL/ i zgłosić się, przesyłając nagrane przez Was wideo.

Publiczność może głosować na najlepsze pierdy, a cały konkurs potrwa do 16 października. Wśród uczestników zostanie wylosowanych dziesięciu finalistów, których ocenić ma profesjonalne jury. Do komisji zasiądzie T.J. Powell – inżynier audio w grach wideo – oraz Mr Methane – ponoć znany król pierdzenia. Towarzyszy im nieznana, ale urodziwa blondynka, wzruszająca się nad niesamowitym pierdem.

Jeśli chcecie wpisać sobie do CV „podkładanie bąków do South Park: The Fractured But Whole”, a przy okazji zwiedzić Stany Zjednoczone, to konkurs jest dla Was. Choć wielu twierdzi to za żenujące posunięcie Ubisoftu, to pod uwagę należy brać również żartobliwy świat kreskówkowego South Park.

Premiera gry już 17 października, więc pytanie czy nie późno trochę na organizowanie takich konkursów?

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: