Bezpłatna paczka z dostępem do zamkniętej bety Hand of the Gods na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Hi-Rez Studios zaprasza graczy Xbox do wzięcia udziału w becie oferując darmowy pakiet.

Hand of the Gods SMITE Tactics to połączenie gry karcianej ze strategią turową, która w dużej mierze przypomina Hearthstone, a prowadzenie bitew jest podobne do Heroes of Might and Magic. Wybierając jednego z Bogów stajemy do walki wykorzystując jednostki wybrane z otrzymanych kart. Hand of the Gods SMITE Tactics jest dopełnieniem popularnego SMITE, dlatego też rozgrywki toczą się w tym samym świecie.

Hi-Rez Studios, które jest odpowiedzialne za karcianą produkcję, namawia graczy Xbox One posiadających abonament Xbox Live Gold do wzięcia udziału w zamkniętej becie, oferując bezpłatny pakiet, gdzie znajdziemy kilka bonusów na start:

  • Ekskluzywną skórkę przywódcy Xeus Zeusa
  • Rewers karty Labiryntu
  • Ikonę gracza Drzewa życia
  • 5 podstawowych pakietów kart

Jeśli macie ochotę na przetestowanie Hand of the Gods SMITE Tactics, wystarczy pobrać darmowy pakiet, jednak wspomniana oferta ograniczona jest czasowo, gdyż zakończy się 15 listopada.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: