Halo 5: Guardians zobaczymy na Xbox One X w 4K, a pozostałe odsłony znajdziemy w BC

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Masa dobrych wiadomości dla fanów uniwersum Halo! Co szykuje dla nas 343 Industries?

Halo 5 Guardians w 4k
Jeśli śledzicie blog Xbox, to zapewne zauważyliście już jakie plany ma Microsoft wobec popularnej odsłony Halo. Zacznijmy od tego, że twórcy Halo 5: Guardians pracują nad specjalną łatką, która w pełni wykorzysta moc nowej konsoli Xbox One X. Oznacza to, że aktualnie najnowszą odsłonę ujrzymy w rozdzielczości 4K w pięknych barwach, dzięki opcji HDR – o ile dysponujemy odpowiednim sprzętem TV. Wszystko to jeszcze pod koniec tego roku. Nowości na temat Halo 5: Guardians będzie więcej, ale o tym dowiemy się wkrótce.

Wsteczna kompatybilność
Drugą świetną informacją jest to, że Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 i Halo: CE Anniversary znajdziemy w bibliotece gier wstecznej kompatybilności. Na to czekało większość graczy, bowiem jeden z największych ekskluzywnych tytułów doczekał dołączenia reszty części w backward compatibility. Wszystkie tryby gry wieloosobowej będą w pełni wspierane między Xboxem One a 360, również po przez LAN. Dodatkowo paczki map zostaną udostępnione w sklepie Microsoft za darmo!

Jeszcze więcej nowości
Na chwilę obecną posiadacze Season Pass w Halo Wars 2 otrzymali już cztery aktualizacje, a dostaną jeszcze dwie kolejne. Czekają zmiany w kampani i trybie multiplayer.
343 Industries jak wiemy szykuje już kolejną część Halo, ale jest za wcześnie aby podzielić się dotychczasową pracą.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: