Halo 5, MCC w 4K na One X, Cross Play w Halo Wars 2 i serwery LAN w Halo 5

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Masa nowości wpłynie do tytułów Halo jeszcze w tym roku. Twórcy zapowiadają trzy ciekawe uaktualnienia w trzech tytułach.

Fanów serii Halo nie brakuje wśród graczy konsoli Xbox, więc 343Industries i Creative Assembly mają dla nich niemałą niespodziankę. Na twitterowym profilu marki Halo możemy przeczytać o kilku nowościach jakie wpłyną do wybranych tytułów. Zacznijmy od Halo: The Master Chief Collection, które zostanie połatane i zalśni na konsoli Xbox One X w najwyższej jakości obrazu 4K i HDR. Niestety, nie dostaniemy tego na premierę Projectu Scorpio, lecz dopiero w 2018 roku.

 

Podobną rozdzielczość ujrzymy w Halo 5, gdzie czeka na nas także wiele innych atrakcji. W przypadku piątej części gry, otrzymamy wsparcie 4K wraz z premierą Xbox One X (7 listopada 2017). Oprócz tego, będą organizowane turnieje (FFA) w Halo 5, powróci tryb Oddball, a także będą w nim organizowane w zawody. Posiadacze gry na Windows 10 będą mogli grać w sieci LAN, tworząc własne, prywatne turnieje. Dodatkowo, przygotowane są liczne, nowe skórki broni.

 

Ostatnią, bardzo dobrą nowością jest Cross-Play między użytkownikami Windows 10 i Xbox One w Halo Wars 2. Produkcja działa od początku w programie Play Anywhere, jednak nie pozwala póki co na wspólne rozgrywki. To zmieni się jeszcze w tym roku.

 

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: