Już dziś pobierz najnowszą ofertę Games with Gold!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Trackmania Turbo i NiGHTS into dreams… dostępne bezpłatnie dla posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold.

Pomimo, że dopiero jutro rozpocznie się listopad, gracze Xbox mogą wcześniej skorzystać z najnowszej porcji gier w ramach Games with Gold. Większość zapewne będzie jutro miała wolne od pracy lub szkoły, więc nadarzy się świetna okazja na długie sesje przy konsoli Xbox, chyba że planujecie Halloweenową imprezę. Jeśli nie, już teraz dodajcie Trackmania Turbo i NiGHTS into dreams… do swojej biblioteki gier.

Na początek Microsoft zaserwował graczom Xbox One Trackmanię Turbo, gdzie ekstremalnie poszalejemy na zwariowanych torach i w czterech różnych trybach. Wśród nich znajdziemy kampanię, w której odblokujemy 200 unikalnych tras na 5 poziomach trudności i zawalczymy o pierwsze miejsce w światowym rankingu. Jeżeli poniesie was fantazja, to skorzystajcie też z edytora tras, a następnie podzielcie się nimi ze społecznością Trackmani.

Druga propozycja dla goldowiczów to NiGHTS into dreams… działające we wstecznej kompatybilności. Pełna kolorów platformówka po raz pierwszy została wydana w 1996 roku i powróciła w odświeżonej odsłonie na konsolę Xbox 360. Celem naszych bohaterów jest przywrócenie pokoju w Nightopii, gdzie władca sennych koszmarów próbuje przejąć kontrolę nad magicznym i realnym światem.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: