Pobierz kolejną dawkę gier w ramach Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Druga połowa miesiąca dostarcza nam następne produkcje, które pobierzemy bezpłatnie dzięki usłudze Xbox Live Gold.

Za nami połowa października, a to oznacza, że czekają na nas nowe gry w ofercie Games with Gold. Dotychczas subskrybenci mogli zagrać w Gone Home, które wciąż można pobrać na konsole Xbox One, a także w Rayman 3 dostępne na Xbox 360 i Xbox One. Dziś otrzymujemy kolejne, dostępne za darmo gry:

Medal of Honor od Electronic Arts nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż prawie każdy gracz miał styczność z tą produkcją. Airborne zabiera nas ponownie w czasy II Wojny Światowej, gdzie wcielimy się w żołnierza i spadochroniarza Boyda Taversa. Akcja gry toczy się w latach 1943-1945 i weźmiemy udział w walkach w Niemczech, Normandii czy Sycylii.

The Turing Test jest zaś pierwszoosobową i futurystyczną grą logiczną od studia Square-Enix. Jako astronautka Ava Turing badamy nowe formy życia na księżycu Europa. Wyprawa nie należy do najłatwiejszych, a bohaterka odkrywa nowe tajemnice i zagadki.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: