Gry z pierwszego Xboxa wkrótce dla Insiderów z aktualizacją dashboardu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe opcje w bibliotece gier niebawem dla członków Alpha Preview.

Insiderzy znajdujący się w grupie Alpha Preview Members będą mogli wcześniej testować gry wydane na pierwszego Xboxa. Członkowie, którzy otrzymali ostatnią aktualizację systemu zauważyli, że w bibliotece gier na Xbox One pojawiło się miejsce na nowe tytuły. Zostaną one umieszczone razem z grami we wstecznej kompatybilności z Xboxa 360.

Kolejne aktualizacje mają pozwolić na testowanie ich, tak jak było w przypadku ogłoszenia gier z Xbox 360 w backward compatibility czy z produkcjami w Xbox Game Pass. Pytanie tylko, czy dobrym pomysłem jest umieszczenie dwóch platform w jednej zakładce? Co prawda gier z pierwszego Xboxa nie ma być dostępnych tyle co z 360-tki, ale lepiej gdyby zostało to wkrótce zmienione dla łatwiejszej nawigacji.

Jeden z użytkowników forum reddit wspomniał, że podczas spotkania fan fest na targach E3 miał okazję zobaczyć również zakładkę w dashboardzie Xbox One X sekcję z grami w rozdzielczości 4K. Dodał także, że One X ma mieć odświeżony interfejs w nowych, jaśniejszych kolorach. Informacja na temat aktualizacji dashboardu padła też ostatnio na profilu jednego z inżynierów Microsoftu.

Jakie są faktyczne plany nowych zmian, dowiemy się nieco później, zapewne bliżej premiery konsoli Xbox One X. Może to mieć związek z zaprezentowaniem na Microsoft Build 2017 Fluent Design System, który ukazano również w kontekście gier wideo.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: