Gry, które w lutym opuszczą Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Znana jest już lista gier, które na dniach wyjdą z katalogu Xbox Game Pass. Czy starty będą duże?

Zgodnie ze swoim założeniem, tytuły dostępne w ramach abonamentu cyrkulują. Jedne znikają, a w zamian dostajemy co innego. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są gry ekskluzywne dla marki Xbox. Reszta może zniknąć po wcześniejszej zapowiedzi, takiej jak ta, a w międzyczasie zastąpiona inną gra lub grami. Liczba dostępnych produkcji nie jest stała i zmienia się z biegiem czasu.

z oficjalnych zapowiedzi z mediów społecznościowych, że luty ma być bardzo dobrym miesiącem dla subskrybentów. Póki co wiemy niestety tylko, tyle, jednak takie podsycanie sytuacji tak naprawdę zawsze jest odzwierciedlone w rzeczywistość.

Niestety, nim się dowiemy, co ciekawego się szykuje, musimy przejść do tej mniej fajnej część – gier które znikną. I zrobią to prawdopodobnie w połowie lutego. Zwykle lista podawana jest z dwutygodniowym wyprzedzeniem, tak aby mieć szansę dokończyć rozpoczęte gry.

Gry, które opuszczą Xbox Game Pass w lutym 2020:

Gry, które w lutym opuszczą Xbox Game Pass

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: