Gry, które opuszczą Game Pass w połowie października 2021

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niestety, to co dobre szybko się kończy. Tym razem bez większego bólu pożegnamy tytuły, ponieważ nie są do duże produkcje ale jednak zawsze robi się przykro. Wiadomo, taka już jest zasada działania Xbox Game Pass, gdzie jedne gry witamy a z drugimi musimy się rozstać.

Bez dwóch zdań ostatnie doładowanie Game Passa było mocne. Dostaliśmy The Artful Escape, Marvel’s Avengers czy Scarlet Nexus a przed nami kolejne ciekawe produkcje, które niebawem dołączą do tej biblioteki. Natomiast pewne tytuły niebawem opuszczą katalog.

Gry, które opuszczą Xbox Game Pass w połowie października:

  • ScourgeBringer
  • Tales of Vesperia: Definitive Edition
  • Katana Zero
  • Gonner2
  • The Swords of Ditto: Mormo’s Curse
  • Gonner WIN10

ScourgeBringer to dynamiczna platformówka rougelite, posiadająca również bezpłatną wersję demo. Tales of Vesperia: Definitive Edition jest odświeżoną wersją jRPG-a akcji. Zawiera grafikę full HD, zupełnie nowe utwory, mini-gry jak i kolekcją niewydanych dotąd DLC z kostiumami. Katana Zero jest to gra platformowa akcji w stylu neo-noir, gdzie rozgrywka toczy się w oszałamiającym tempie, a bohater ginie po jednym trafieniu. Gonner2 jest kontynuacją dynamicznej platformówki, posiadająca nieliniową strukturę poziomów. The Swords of Ditto to kompaktowa gra RPG akcji, w której każdy nowy bohater toczy nieustającą walkę ze złą czarodziejką Mormo i przeżywa inne przygody.

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: