Gry, które opuszczą Game Pass na koniec stycznia

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niestety, to co dobre szybko się kończy. Wiadomo, taka już jest zasada działania Xbox Game Pass, gdzie jedne gry witamy a z drugimi musimy się rozstać.

Bez dwóch zdań ostatnie doładowanie Game Passa było mocne. Dostaliśmy Halo Infinite, Mortal Kombat 11, Serius Sam 4 czy Among Us a przed nami kolejne ciekawe produkcje, które niebawem dołączą do tej biblioteki. Natomiast pewne tytuły niebawem opuszczą katalog.

Gry, które opuszczą Xbox Game Pass na koniec stycznia:

  • PUBG: Battlegrounds (konsola, chmura)
  • Pandemic: The Board Game (konsola, PC)
  • Mount & Blade: Warband (konsola, PC, chmura)
  • The Little Acre (konsola)
  • Desperados III (konsola, PC, chmura)
  • YIIK: A Postmodern RPG (PC)
  • Ghost of a Tale (PC)

PUBG: Battlegrounds to sieciowa strzelanka typu Battle Royale, gdzie ostatni pozostający przy życiu wygrywa. Pandemic: The Board Game jest natomiast grą planszową przeniesioną na szklany ekran. Wcielamy się w różnych specjalistów, którzy walczą z epidemią. Mount & Blade: Warband z kolei jest samodzielnym dodatkiem, który łączy w sobie elementy gry akcji, RPG a także strategii. W grze kierujemy drużyną, która walczy na śmierć i życie. The Little Acre opowiada historię Aidana i jego córki Lily, a jej akcja rozgrywa się w Irlandii w latach 50. Gra zawierająca w pełni nagrane dialogi i ręcznie rysowane animacje, to zapadająca w pamięć, urokliwa gra przygodowa. Jeśli chodzi o Desperados III to już jak sama nazwa podpowiada – jest to wymagająca, fabularna, taktyczna skradanka osadzona w surowych realiach Dzikiego Zachodu. Zmieniająć całkowicie klimat, możemy przenieść się do surrealistycznego świata jRPG, czyli YIIK: A Postmodern RPG, które zostało osadzone w latach 90. Ghost of a Tale zabierze nas w średniowieczne czasy, gdzie zamieszkują zwierzęta. Łączy w sobie elementy klasycznej przygodówki, gry eksploracyjnej i RPG akcji.

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: