Gry, które opuszczą Game Pass na koniec stycznia

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Niestety, to co dobre szybko się kończy. Wiadomo, taka już jest zasada działania Xbox Game Pass, gdzie jedne gry witamy a z drugimi musimy się rozstać.

Bez dwóch zdań ostatnie doładowanie Game Passa było mocne. Dostaliśmy Halo Infinite, Mortal Kombat 11, Serius Sam 4 czy Among Us a przed nami kolejne ciekawe produkcje, które niebawem dołączą do tej biblioteki. Natomiast pewne tytuły niebawem opuszczą katalog.

Gry, które opuszczą Xbox Game Pass na koniec stycznia:

  • PUBG: Battlegrounds (konsola, chmura)
  • Pandemic: The Board Game (konsola, PC)
  • Mount & Blade: Warband (konsola, PC, chmura)
  • The Little Acre (konsola)
  • Desperados III (konsola, PC, chmura)
  • YIIK: A Postmodern RPG (PC)
  • Ghost of a Tale (PC)

PUBG: Battlegrounds to sieciowa strzelanka typu Battle Royale, gdzie ostatni pozostający przy życiu wygrywa. Pandemic: The Board Game jest natomiast grą planszową przeniesioną na szklany ekran. Wcielamy się w różnych specjalistów, którzy walczą z epidemią. Mount & Blade: Warband z kolei jest samodzielnym dodatkiem, który łączy w sobie elementy gry akcji, RPG a także strategii. W grze kierujemy drużyną, która walczy na śmierć i życie. The Little Acre opowiada historię Aidana i jego córki Lily, a jej akcja rozgrywa się w Irlandii w latach 50. Gra zawierająca w pełni nagrane dialogi i ręcznie rysowane animacje, to zapadająca w pamięć, urokliwa gra przygodowa. Jeśli chodzi o Desperados III to już jak sama nazwa podpowiada – jest to wymagająca, fabularna, taktyczna skradanka osadzona w surowych realiach Dzikiego Zachodu. Zmieniająć całkowicie klimat, możemy przenieść się do surrealistycznego świata jRPG, czyli YIIK: A Postmodern RPG, które zostało osadzone w latach 90. Ghost of a Tale zabierze nas w średniowieczne czasy, gdzie zamieszkują zwierzęta. Łączy w sobie elementy klasycznej przygodówki, gry eksploracyjnej i RPG akcji.

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: