Grounded (Demo Test) dostępne dla Insiderów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jesteście Insiderami? Koniecznie zajrzyjcie do centrum testera, być może testowe demo Grounded już tam na Was czeka!

Grounded jest nadchodzącą produkcją od Obsidian Entertainment. Mamy tu do czynienia z z survivalową grą przygodową. Nasi bohaterowie zmieszają się do rozmiarów mrówki, a naszym zadaniem jest przetrwać i stawić czoło innym, większym owadom w świecie, gdzie wszystko jest ogromne. Jeśli nie widzieliście jeszcze zwiastuna, to ten czeka poniżej:

Zgodnie z zapowiedziami gra w 30-sto minutowej wersji demonstracyjnej jest już dostępna wcześniej dla aktywnych Insiderów. Możecie jej szukać zarówno z poziomu konsoli jak i komputerów, gdyż docelowo produkcja będzie działała w ramach systemu Play Anywhere.

Grounded Beta Xbox

Jeszcze później, bo 28 lipca produkcja ma trafić do szerszej grupy odbiorców w ramach Xbox Game Preview (wersja płatna), a w przyszłości do katalogu Game Pass.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: