Gravel – nowe samochodowe IP zmierza na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Milestone zapowiada swój najnowszy tytuł w 2017 roku.

Zapewne jako fani wyścigów na konsolę słyszeliście o marce Milestone, która stoi za takimi tytułami jak MXGP 3, Ride, Sébastien Loeb Rally Evo czy całą serią WRC FIA WORLD RALLY. Studio od zawsze skupia się na tworzeniu gier wyścigowych i dziś prezentuje swoje najnowsze IP o nazwie Gravel.

Znalezione obrazy dla zapytania gravel game milestone

W tłumaczeniu Gravel to inaczej żwir i  ma do tego powody, ponieważ głównie spędzimy tu czas na off-roadzie. Do dyspozycji otrzymamy zróżnicowane pojazdy od legendarnych pojazdów Rally Championship po samochody ciężarowe. W ten sposób Milestone chce zaoferować nam różne doznania z gry. Wiele malowniczych tras jak lasy, pustynie a nawet zaśnieżone góry będą naszymi torami jazdy.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Gra opiera się na silniku Unreal Engine  4, który zaprezentuje fotorealistyczną grafikę bogatą w szczegóły. Czeka nas dynamicznie zmieniająca się pogada czy pora dnia, więc nudno nie będzie. Twórcy obiecują oczywiście dawkę dobrej zabawy osadzonej na wielkich konkurencyjnych mapach. Gravel może być całkiem ciekawą odmianą od dotychczasowych gier tego segmentu.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają obecnie prace nad grą, której premiera zapowiedziana jest na lato 2017.

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: