Grand Theft Auto 6 w produkcji – zdradza CV jednego z aktorów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Rockstar Games pracuje nad kolejną odsłoną jednego z najlepszych sandboxów.

Nie ma co się dziwić, że deweloperzy mają w planach następną część gangsterkich przygód, gdyż jest najlepszym źródłem dochodów w firmie. GTA 5 wciąż sprzedaje się bardzo dobrze, pomimo tego, że tytuł zbliża się do czwartej rocznicy od wydania. Prędzej czy później otrzymalibyśmy oficjalną wiadomość, jednak jak zawsze można w sieci znaleźć pewne przecieki i tak samo jest tym razem.

Powyższy zrzut pochodzi od CV jednego z aktorów, który umieścił w nim swoje doświadczenie z Rockstar przy sesji przechwytywania ruchu (motion capture).  Tim Neff, który jest autorem opisu swoich prac, współpracował jak widać również przy produkcji Red Dead Redemption 2.

Wszak nie oznacza to, że na dniach usłyszymy o Grand Theft Auto 6, bowiem wcześniej w planach jest wspomniane RDR2, a R* nie wypuszcza swoich wielkich produkcji jeden za drugim. Ostatnio mogliśmy także usłyszeć o kontynuacji Bully 2, nad którym pieczę sprawuje tak samo Rockstar Games.

Czy gracze doczekają się wkrótce informacji nad rozszerzeniem do GTA 5 również nie wiadomo. Póki co twórcy mocno wspierają tryb Online, który codziennie przyciąga miliony użytkowników.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: