Gramy w betę Paladins!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jedna z najbardziej głośnych premier na Steam w 2016 roku zaczęła wchodzić na konsolę. Postanowiliśmy wykorzystać nasz dostęp do gry i pokazać Wam jak to wygląda.

Paladins jest grą z gatunku free-to-play, a więc znajdziemy tu wiele okazji do mikro płatności czy otwierania skrzynek, które ułatwia nam rozgrywkę z rywalami. Sama rozgrywka polega na bitwie pomiędzy dwoma drużynami.

Naszym zadaniem jest przejąć bazę a następnie przewieźć łup do kolejnej, tak aby nie dać zrobić tego przeciwnikom, którzy nieustannie będą próbować nam to zadanie utrudnić bądź totalnie uniemożliwić prowadząc nas do przegranej.

Bardzo dobrym urozmaiceniem gry jest wybór postaci, gdzie każda posiada swoje własne, unikalne umiejętności. Wybór jest autentycznie duży. Sama rozgrywka jest bardzo szybka i dynamiczna przy czym prezentuje się przejrzyście, a interfejs gry jest bardzo intuicyjny. Bardziej wymagających powinien ucieszyć fakt, że produkcja działa w natywnym 1080p.

Oczywiście biorąc pod uwagę, że jest to wersja beta, nie zabrakło błędów i niedociągnięć. Począwszy od złej czcionki mającej problem z polskimi znakami, czy sporadyczne blokowanie strzelania czy celowania po odrodzeniu. Mapy także nie wyglądają na zbyt dopracowane i w niektórych momentach tylko odstraszają.

Paladins w dużej mierze przypomina Overwatch, choć daleko mu do produkcji Blizzarda. Cały czas jest to beta gry, więc finalny efekt może być lepszy. Plusem jest, że w tą zagramy bezpłatnie – co ucieszy graczy, którzy nie lubią wydawać zbyt wiele na nowe gry i każdy będzie mógł zagrać w dniu premiery.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Jeżeli tez już gracie, podzielcie się tu swoimi wrażeniami.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: