Graj, oglądaj i wygrywaj! Rusza liga Gears of War 4

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dowiedz się wszystkiego o polskiej lidze GoW4. Czekają świetne nagrody!

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynają się rozgrywki polskiej ligi Gears of War 4 organizowanej przez społeczność Gears of War Polska. Jeśli nie macie zespołu, to organizatorzy pomagają znaleźć chętnych do gry.

W dniach 29.05-24.06 odbędzie się pierwsza polska liga Gears of War 4 (Xbox One), organizowana przez gearsofwar.pl we współpracy z Xbox Polska. Organizatorzy wydarzenia zdecydowali się na ligę, w której dwuosobowe zespoły zmierzą się w trybie Egzekucji.

W pierwszym etapie formacje zostaną rozdzielone do grup. Podczas tej fazy drużyny będą mogły ustalić terminy pojedynków i rozegrać spotkania w uzgodnionym czasie. W każdym meczu zespoły uzyskują odpowiednią ilość punktów – 3 za przegraną, 1 za remis (1:1 w mapach) oraz 0 za przegraną. Formacje z najlepszymi wynikami punktowymi awansują do kolejnego etapu.

Drugą fazą ligi jest drabinka podwójnej eliminacji. Najlepsze drużyny zmierzą się 24 czerwca podczas relacji na żywo transmitowanej na fanpage’u Xbox Polska oraz kanale Twitch Gears of war Polska.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Podczas wydarzenia gracze oraz widzowie transmisji będą mogli zdobyć następujące nagrody:

  • Koszulki od World of Xbox.
  • Skórki do broni niedostępne w sklepie gry.


Zapisy kończą się już w ten piątek (26 maja) dlatego radzimy Wam zapisać się jak najszybciej!

Do rozgrywek możecie dołączyć jako drużyny lub wolni strzelcy. Jeśli chcecie się zapisać zapraszamy Was na gearsofwar.pl/liga.

Wiadomość od organizatora dla czytelników:

“Zapraszamy wszystkich fanów Xbox do wzięcia udziału w pierwszej polskiej lidze Gears of War 4. Przygotowaliśmy dla Was wiele nagród i mamy nadzieję, że dacie z siebie wszystko zarówno jako gracze jak i widzowie podczas streamu Xbox Polska!”

Nie przegapcie jedynych takich zawodów!


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: