Zrób prezent znajomym i kupuj cyfrowe gry jako prezent

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nadchodzi okres świątecznym, więc Microsoft daje nam jedno z rozwiązań na prezenty dla bliskich.

Już za miesiąc rozpoczniemy przygotowywania do świąt Bożego Narodzenia, a wraz z tym wiąże się szukanie prezentów dla rodziny i przyjaciół. Zazwyczaj nie jest to proste zadanie, o ile nie wiemy o czym marzy dana osoba. Jeśli macie wśród takich miłośników gier wideo i konsoli Xbox One, to możecie skorzystać z bardzo przyjemnego rozwiązania, jaką jest nowa opcja w sklepie Xbox. Microsoft wprowadził dla wszystkich (wcześniej dla członków programu Insider) możliwość zakupu cyfrowych gier w formie prezentów.

Wysyłanie prezentów dostępne jest z poziomu konsoli oraz przeglądarki i posiada pewną blokadę regionalną. Jeżeli chcecie wysłać prezent komuś z zagranicy, np. bratu pracującego na wyspach Wielkiej Brytanii, musicie dokonać zakupu w brytyjskim sklepie Xbox.

Kolejną funkcją sklepu, o którą domagają się gracze jest koszyk i lista życzeń, o czym Mike Ybarra wspominał dawniej na swoim profilu Twitter. Czy jest coś, co dodalibyście od siebie do wirtualnego marketu Xbox?


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: