Ghost Recon Wildlands – 12 minut rozgrywki na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ubisoft udostępnił nowy gameplay z Ghost Recon Wildlands. Zobaczcie jak jednostki specjalne „Ghost” działają podczas misji specjalnej.

Ghost Recon Wildlands to zapowiadająca się dobra co-opowa rozgrywka. W tym gameplayu oddział pokazuje jak można załatwić sprawy po cichu, czyli bez wielkich wybuchów i strzelanin. Pomaga nam w tym noc, dzięki czemu stajemy się jeszcze bardziej „niewidzialni”.
Dlatego oddział nazwani są Duchami. Żołnierzami wyszkolonymi do pozostawania w cieniu. Jednak jak poprowadzimy misję będzie zależało już od nas samych. Gameplay pokazuje, że najlepiej pracować w grupie, dlatego warto zebrać dobrą ekipę do gry. Macie jeszcze sporo czasu, bo gra ukaże się w marcu 2017.

 

Poniżej 12 minut wspomnianego gameplayu, który jak widać pochodzi z konsoli Xbox One:

Wygląda całkiem dobrze, prawda? Do wydania zostało jeszcze trochę czasu, więc prace nad grą cały czas trwają.

 

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o żołnierzach duchach, to zobaczcie poniższy materiał, wktórym twórcy opowiadją i nich sami:

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: