Garść nowych wiadomości o Need for Speed

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ghost Games zdradza kilka informacji na temat kolejnej części NFS.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Do EA Play już nie wiele czasu, bowiem wielka impreza Electronic Arts odbędzie się już 10 czerwca. To na niej dowiemy się o planach firmy dotyczących gier wideo. Tam zaprezentowana zostanie potwierdzona już nowa odsłona Need for Speed. Za jej produkcją stoi znany zespół Ghost Games i dziś postanowił zdradzić trochę informacji dla fanów marki.

Pierwszą nowiną jest to, że na pewno w kolejnego NFS-a zagramy jeszcze w tym roku, bez żadnych opóźnień. Zespół dziękuje też wszystkim graczom za wszelkie uwagi do ostatniej części z 2015 roku. Według Ghost Games dało to bardzo dużo, aby stworzyć kolejną niepowtarzalną samochodówkę z emocjonującą historią.

Nie zabraknie tego, co w Need for Speed od zawsze było jedną najważniejszych opcji, czyli modyfikacji sportowych samochodów. Firma stawia na to bardzo szczególną uwagę.

Co jeszcze kojarzy się z NFS? Oczywiście pościgi policyjne i wielkie ucieczki. Te staną się jeszcze bardziej widowiskowe, ponieważ oprócz asfaltowych dróg otrzymamy także możliwość jazdy po bezdrożach! Brzmi całkiem dobrze i odmiennie, prawda?

Również Ghost Games chce uspokoić graczy, że do rozgrywki nie będzie potrzebne stałe połączenie z internetem.

źródło: https://www.needforspeed.com/pl_PL/news/nfs-2017-paying-it-back


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: