Garść nowości w programie ID@Xbox & Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Program ID@Xbox stale się rozrasta i prężnie wspiera niezależnych twórców. Przyjrzyjmy się kilku nadchodzącym, ciekawym tytułom, które także zasilą katalog Xbox Game Pass.

Pod koniec stycznia odbyło się specjalne, zamknięte wydarzenie online dla mediów, gdzie zaprezentowano cztery gry tworzone w ramach ID@Xbox. Co więcej wszystkie te pozycje zasilą bibliotekę Game Pass w dniu swoich premier.


THE LAST CASE OF BENEDICT FOX | Premiera: wiosna 2023

Zaczynamy od czegoś z naszego podwórka. Platformówka, w której wcielamy się w detektywa związanego ze swoim demonicznym towarzyszem. Więź ta będziemy wykorzystywać aby zbadać umysły niedawno zmarłych w poszukiwaniu poszlak, odkrywając tajemnice starej rezydencji, w której zamordowano parę, a ich dziecko zaginęło. Niezwykły klimat oraz oprawę gry oddaje poniższy zwiastun. Gra na konsolach Xbox Sieres X odda nam 4K i 120 klatek na sekundę.


EVERSPACE 2 | Premiera: lato 2023

W tym przypadku mamy do czynienia tak naprawdę z portem gry, która od ponad dwóch lat dostępna jest na komputerach. Twórcy zaś chcą iść dalej i po ciepłym przyjęciu jej na pecetach podzielić się nią także z tymi na konsolach.


PLANET OF LANA | Premiera: wiosna 2023
Planet of Lana będzie grą platformową. Poniekąd nie zapowiada się przełomowo, tak zdaje się łączyć to, co w innych grach tego typu jest najlepsze. Ponadto charakterystyczna, lekko pastelowa grafika kapitalnie oddaje klimat otaczającej przyrody.


LIGHTYEAR FRONTIER | Premiera: wiosna 2023
Lubicie klimaty Titanfall oraz Farming Simulator? Brzmi jak abstrakcyjne połączenie, ale tutaj w pewnym sensie tak właśnie jest. Lądujecie mechem na Ziemi i…. zakładacie swoją własną farmę! Sami tylko spójrzcie na poniższy zwiastun, bo wygląda całkiem ciekawie:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: