Gamescom 2017 – podsumowanie konferencji Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wyczekiwane przez graczy otwarcie Gamescom 2017 już za nami. Czego się dowiedzieliśmy?

Na tegoroczną konferencję zdecydowanie warto było czekać z wielu powodów. Zapowiedź informacji na temat startu przedsprzedażny Xbox One X, oraz siedem zapowiedzianych nowych trailerów nadchodzących gier. Dodatkowo nie zabrakło również potwierdzenia już wcześniej krążących w sieci informacji oraz niespodzianek. Poniżej przedstawiamy skrót tego, co działo się na miejscu w Kolonii.

Assassin’s Creed: Origins

Zaczęło się od najnowszej produkcji od Ubisoftu, czyli Assassin’s Creed: Origins. Zaprezentowany został nowy trailer oraz data premiery, czyli 27 października 2017.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Następnie zaserwowano Nam dosyć pokaźny materiał z urywkami rozgrywki z PlayerUnknown’s Battlegrounds. Gra zmusza nas do walki, sprytu oraz przetrwania. Data premiery nie jest jeszcze niestety znana, ale wiemy, że gra trafi do Game Preview, jak w przypadku Early Access na Steamie.

Jurassic World Evolution

Tutaj zwiastun może zwrócić jedynie Naszą uwagę na pokazywaną grę. Nie uświadczymy tutaj póki co podglądu na ostateczną rozgrywkę. Premeira przewidziana jest na lato 2018.

Xbox Design Lab w Polse

Oficjalnie zostało potwierdzone wprowadzenie usługi oferującej możliwość stworzenia własnego malowania do 24 krajów a w tym do Polski! Od jutra (21 sierpnia) będzie możliwe tworzenie własnych kontrolerów w Naszym kraju.

ReCore Definitive Edition

Pamietacie przecieki z ReCore Definitive Edition? Dziś ta informacja się potwierdziła, a w Nasze ręce oddano zwiastun. Premiera już za kilka dni, tj. 29 sierpnia, a posiadacze pierwotnej wersji otrzymają definitywną edycję bezpłatnie!

Reaktywacja gier na Kinect

Trzy znane gry na kontroler ruchu zostały przywrócone do życia i będzie można je także po raz pierwszzy ograć za pomocą pada Xbox One. Chodzi o Disneyland Adventures, Rush: A Disney and Pixar Adventure, oraz Zoo Tycoon — Ultimate Animal Collection. W pełni wspierają moc Xbox One X (4K, HDR), tylko po co, skoro nowe modele One nie posiadają wejścia Kinect? Tutaj również brak daty wydania.

[​IMG]

Forza Motorsport 7

Podgrzewania atmosfery Forzą Motorsport 7 ciąg dalszy. Niesamowicie szybkie auta, wyścigi w dynamicznie zmieniającej się pogodzie w 4K coraz bliżej. W FM7 zagramy już trzeciego października tego roku.

Id@Xbox

Id@Xbox chwali się interesującymi produkcjami w 4K od niezależnych twórców. W tym ponownie przedstawiono nam rozgrywkę z klasycznej, kreskówkowej gry, którą jest Cuphead. Jej premiera tuż za rogiem, ponieważ tytuł pojawi się 29 września.

System Xbox One

Znany Mike Ybarra opowiedział o nadchodzących zmianach, w tym opcji zmiany odcienia UI dashboradu na jasny styl. Dowiedzieliśmy się również jak proste przesyłanie będzie danych z Naszych dotychczasowych Xboxów na konsolę One X.

State of Decay 2

Lubicie pokonywać zombie? W takim razie kontynuacja tego tytułu nie powinna być obca. Czoło chodzącym trupom stawimy wiosną 2018.

World of Tanks

W tym miejscu jeszcze raz zaprezentowano nowy kierunek rozwoju gry, jakim ma być kampania o nazwie War Stories, gdzie zmienimy przebieg historycznych walk. Nie zapomniano również wspomnieć o nadchodzącym, prawdziwym 4K.

Sea of Thieves

Również Rare podsunęło nam kolejny trailer swojego najnowszego dzieła, gdzie znajdziemy się na morzu. Data premiery wciąż nie została jeszcze podana.

Shadow of War

Chwilę później mogliśmy zobaczyć zajawkę Shadow of War. Podano również datę premiery, czyli 10 października 2017.

Xbox One X — Project Scorpio Edition

Wisienka na torcie dla fanów wszystkiego, co limitowane, a w szczególności wtedy, gdy mowa o konsoli. Xbox One X w malowaniu Project Scorpio! Cena taka sama jak standardowego Xbox One X, czyli 2099,00 złotych.

Podsumowując

Zobaczyliśmy sporo ciekawych materiałów z nadchodzących gier, które zasilą bibliotekę Xbox One w tym i przysżłym roku. Co najważniejsze, możemy zacząć zamawiać najmocniejszą konsolę na świecie w cenie 2099,00 złotych. Nas najbardziej satysfakcjonuje informacje, że Design Lab zawitał do Polski. Tak czy inaczej, warto było obejrzeć konferencję Xbox na Gamescomie, a jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to poniżej zobaczycie całe wydarzenie.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: