Pobierz 2 pierwsze gry z Golda. Jest jedna podmiana w Polsce!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niestety, ale zaoferowana na Xbox 360 gra Stuntman: Ignition nie jest dostępna w Polsce i zostaje zastąpiona inną grą. Natomiast Overcooked pobierzecie beż problemu!

Tak jak pisaliśmy w momencie ogłoszenia oferty, tak też się stało, zamiast Stuntman: Ignition otrzymamy Ms. Splosion Man™. Wynika to wyłącznie z niedostępności tej pierwszej na terenie naszego kraju. Podobnie sytuacja wygląda też w Rosji czy Brazylii. Czy zamiana jest korzystna? Niestety, raczej nie. Z resztą, sami porównajcie sobie obie gry w sklepie i odpowiedzcie na to pytanie.

Na szczęście bez problemu kupicie pierwszą odsłonę Overcooked na Xbox One. Ta produkcja od Ubisoft to nic innego, niż fantastyczny co-op, do ogrania z rodziną czy znajomymi. Oczywiście, można grać w pojedynkę, ale w drużynie sprawdza się o niebo lepiej. Wcielimy się tutaj w jednego z kucharzy na kuchni, a naszym zadaniem będzie przygotowywać dania według życzenia gości. By nie było prosto, warzywa trzeba pokroić, ugotować lub smażyć, a naczynia na bieżąco zmywać. Liczy się czas i precyzja i świetna zabawa. Pozycja godna polecenia, nawet sam ją nabyłem parę tygodni temu.

Także, tak wygląda lista gier do pobrania już dziś:
Overcooked – dostępne do 31 października
Ms. Splosion Man™ – dostępne do 15 października
Livelock – dostępne do 15 października
Sega Vintage Collection: Monster World – ostatni dzień!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: