Dwie gry z lutowego Games with Gold już dostępne!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Choć luty oficjalnie jeszcze przed nami, to już dziś możecie pobrać i grać w dwie pozycje z lutowej oferty Games with Gold!

Kolejny Assassin przewija się przez darmowe gry dla posiadaczy złotego członkostwa. Tym razem padło na część Rogue. Tą ogracie zarówno na Xbox 360 jak i na Xboksach One. Aby zacząć pobieranie już teraz, nie czekając do jutra, wystarczy, że skorzystacie z tego linku, aby przejść bezpośrednio do Microsoft Store w Waszej przeglądarce, lub odszukacie grę ręcznie na konsolę. Nie znajdziecie jej jeszcze w zakładce Games with Gold.

Z kolei dla posiadaczy najnowszej generacji konsol, czeka Bloodstained: Curse of the Moon, którego zdobędzicie w analogiczny sposób. Obie te gry powinny już widnieć jak darmowe.

Pamiętajcie zarazem, że to własnie dziś jest ostatnia szansa na pobranie Celeste oraz Far Cry 2 ze styczniowej oferty GwG.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.