Games with Gold na listopad bez większych niespodzianek

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niestety ostatnie spekulacje dotyczące gier z wyższej półki w ofercie Games with Gold nie potwierdziły się. Nie zobaczymy w październiku tutaj wspomnianej pierwszej część Red Dead Redemption czy poprzednich części Battlefield.

Mimo możliwego z tego powodu rozczarowania nie ma co się zrażać, nie zabrakło innych, również innych, ciekawych propozycji.

Na początku przyszłego miesiąca do swoich kont Goldowicze będą mogli przypisać sobie do swoich kont Super Dungeon Bros dla Xbox One oraz Monkey Island: SE na 360. Nie są to może wyszukane pozycje, ale nieco lepiej będzie w drugiej polowie listopada.


super-dungeon-bros  murdered-soul-suspect
W drugiej połowie miesiąca czekać na nas bedzie Murdered Soul Suspect (Xboks One). Chyba najciekawsza gra w tym gronie. Naszym zadaniem jest tu przeprowadzenie śledztwa zza grobu w sprawie własnej śmierci, naprawdę można się momentami.nagłowić a rozgrywka nie jest monotonna. Pozycję ograłem i z czystym sumieniem polecam.
W tym samym czasie z konsoli poprzedniej generacji za darmo odpalicie Far Cry 3 Blood Dragon.

monkey-island-se  far-cry-3-blood-dragon

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: