Games with Gold bez gier z Xbox 360

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Szykują się zmiany w ofercie Games with Gold. Począwszy od października gracze przestaną otrzymywać gry na konsolę Xbox 360.

Czas leci bardzo szybko, a darmowe, comiesięczne gry oferowane w ramach złotego członkostwa są z nami już od dziesięciu lat. W tym momencie Microsoft zadecydował, że od 1. października 2022 w ofercie nie będą pojawiały się już więcej gry na „trzysta sześćdziesiątkę”. Pierwsi gracze dostali już stosowne maile z takową informacją.

Games with Gold Xbox 360 październik

Powodem tej zmiany ma być osiągnięcie limitu rozdanych gier przez te wszystkie lata, przez co pozycje w ofercie zaczęły się już powoli powtarzać. Oczywiście gry na konsolę Xbox One nadal będą oferowane (nie wiemy jeszcze w jakiej ilości).

Z kolei zdobyte do tej pory gry na wcześniejsze generacje nadal będą dostępne dla osób, które przypisali je do swoich kont.

Źródło: OnlineCenter.pl

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: