Własne zdjęcia profilowe Xbox nadchodzą

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już niebawem stworzymy swoje zdjęcia gracza.

Niedawno Major Nelson w swojej audycji wspomniał o możliwości stworzenia własnych obrazów profilowych. To samo uczynił Mike Ybarra na swoim profilu tweeter w poprzednim tygodniu. Znaczy to, że już wkrótce nastąpi aktualizacja dla wszystkich członków Xbox Live, która wniesie więcej możliwości personalizacji konta.

Zawsze byliśmy uzależnieni od Microsoftu, który oferował wyłącznie małe obrazki profilowe. Tak samo było z konsolą Xbox 360, gdzie także oferowano nam zakup nowych zdjęć profilowych.

Teraz Mike Ybarra potwierdził, że w najbliższym czasie będzie dostępna możliwość stworzenia własnych obrazów profilowych, a do tego powstanie klub najlepszych prac.

Problemem mogą być niecenzuralne treści tworzone przez użytkowników, które będą się roznosić po sieci Xbox Live, więc aktualnie powstaje także system moderacji.

Jesteście za wprowadzeniem własnej, niestandardowej grafiki?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: