Gameplay Shadow of the Tomb Raider zaprezentowany na konferencji Square Enix

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lara w akcji na nowej przygodzie, czyli oficjalna rozgrywka prosto z Electronic Entertainment Expo 2018 w Los Angeles.

To co najbardziej zainteresowało nas podczas konferencji Square Enix na E3 to pokaz Shadow of the Tomb Raider. Okej, nie miało to nic wspólnego z konferencją, gdyż 30 minutowe wydarzenie składało się tylko ze zlepek kilku trailerów, a wiele z nich mogliśmy wcześniej ujrzeć choćby na scenie Microsoftu. Tak czy inaczej, dostarczono rozgrywkę z najnowszej odsłony Tomb Raider, której akcja toczy się w pewnej dżungli. Tam, po widowiskowej katastrofie samolotu, Lara wpada w niemałe tarapaty, ale co to dla Lary Croft. Ta w kilka minut wykańcza całe zbiorowisko uzbrojonych mięśniaków przy użyciu noża i łuku. Nic nowego, prawda? Rozgrywka mało różni się od poprzednich części, choć za każdym razem jest równie wciągająca.

O ile nie znudziła już Was młoda podróżniczka i wysportowana archeolog, to zdecydowanie warto zainteresować się nową, egzotyczną przygodą.

Premiera Shadow of the Tomb Raider odbędzie się 14 września na Xbox One, a w sklepie Xbox możecie już śmiało składać pre-ordery. Ceny zaczynają się od 288,99 złotych, a w ramach zamówienia przedpremierowego otrzymacie dodatkowy pakiet wzmocnienia umiejętności oraz strój dla awatara Xbox Live. Sięgając po edycje Deluxe zagracie 2 dni wcześniej i pobierzecie cyfrowa ścieżkę dźwiękową.  Dostępna jest również wersja Croftów wyróżniająca się przede wszystkim przepustką sezonową.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: