Frosty Fest nadciąga do Rocket League!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gratka dla fanów gry, czyli kolejne limitowane przedmioty. Tym razem będzie świątecznie!

Psyonix lubi dopieszcza graczy limitowanymi prezentami, a z roku na rok robi to w coraz lepszy sposób. Nabywane elementy są coraz to bardziej atrakcyjne, co pozwoli wyróżnić się w trakcie rozgrywki i poczuć świąteczną atmosferę na wirtualnym boisku.

Jak zapowiadają twórcy wszystko odbędzie się na podobnej zasadzie jak w przypadku tego, co mieliśmy na Halloween. To znaczy, że nie zdobędziemy żadnego z przedmiotów bezpośrednio po rozegranych meczach, a będziemy musieli uzbierać na nie wystarczającą ilość punktów, w tym przypadku będą to płatki śniegu. Także, im więcej gramy, tym więcej zdobędziemy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Promocje z okazji rozdania nagród!

Wspomniano również o drobnych zmianach i poprawkach względem pierwotnej wersji. Wzięto tu bowiem pod uwagę opinie społeczności i wzięto między innymi na warsztat sugestie odnośnie ilości zdobywanych kluczy do skrzyń. Co dokładnie jednak się zmieniło i co nas czeka, to się jeszcze okaże. Studio póki co nie zdradza zbyt wiele szczegółów, jednak sądząc po poniższym ujęciu, będzie naprawdę dobrze.

Kiedy zaczyna się Frosty Fest i jak długo będzie trwał? Zabawa zaczyna się już w ten poniedziałek (11 grudnia) i potrwa do drugiego stycznia przyszłego roku.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: