Darmowa przepustka sezonowa do SW: Battlefront w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sięgnij po bezpłatny Season Pass do Star Wars: Battlefront i otrzymaj wszystkie dodatki do gry.

Od dziś w ofercie Deals with Gold znalazł się przebój od Electronic Arts, którym jest Star Wars Battlefront w edycji Ultimate, w bardzo kuszącej cenie. W tym tygodniu został wyceniony na nieco ponad 17 złotych i zawiera wszelkie dodatki z wersji Deluxe, oraz przepustkę sezonową na kolejne rozszerzenia. Jeśli posiadacie już podstawową edycję gry, to również możecie otrzymać Season Pass, bez dodatkowych kosztów. Aktualnie znajdziemy go bezpłatnie w sklepie Xbox, pod warunkiem, że posiadamy subskrypcję Xbox Live Gold.

Co znajdziemy w powyżej przepustce sezonowej?

Poszerz swoją galaktykę dzięki przepustce sezonowej STAR WARS™ Battlefront™, zawierającej 4 dodatki, a w nich ponad 20 nowych elementów wyposażenia, w tym broń, pojazdy i gwiezdne karty, 4 kolejne słynne postacie z uniwersum STAR WARS™, 16 dodatkowych map oraz 4 nowe ekscytujące tryby rozgrywki.

Również subskrybenci EA Access korzystający z dostępu do Star Wars Battlefront mogą korzystać z czterech rozszerzeń bezpłatnie, w ramach abonamentu od Electronic Arts.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: