Darmowy Xbox Live Gold dla wszystkich przez weekend!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od dziś każdy gracz gracz Xbox One skorzysta z trybu online, nawet nie posiadając złotego członkostwa. Startuje Free Play Days for All!

Nie każdy ma wiele czasu na gry, a tym bardziej na rozgrywki multiplayer. Te osoby najczęściej nie posiadają złotego członkostwa Xbox Live i nie korzystają z jego udogodnień. Microsoft pozwala co jakiś czas sprawdzić co oferuje usługa Xbox Live Gold i taką możliwość udostępnia od dziś na Xbox One. Każdy gracz bez aktywnego Golda może wejść do rozgrywek multiplayer i zmierzyć się z przyjaciółmi w ulubionych grach.

Przypominamy, że od dziś startuje darmowy weekend z Gears of War 4, co również uprawnia graczy bez złotej subskrypcji do pobrania tytułu. Jeśli wolicie inne gry, jak na przykład Fortnite czy Battlefield, tryb sieciowy uruchomicie w każdej posiadanej produkcji.

»Zobacz również: Nadchodzi darmowy weekend z Gears of War 4

Wydarzenie Free Play Days for All dostępne jest już teraz i potrwa do 4 lutego, kończąc bezpłatny dostęp około 9:00 czasu polskiego.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: