Free Play Days w klimatach I Wojny Światowej [AKTUALIZACJA]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowe weekendy z grami to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy ma możliwość wypróbowania dwóch czterech gier. Tym razem możemy rozegrać dwa tytuły od tego samego producenta, a ponadto jedna jak i druga gra obsadzona jest w czasach I Wojny Światowej.

Verdun to wieloosobowa gra FPS, która została wydana w 2017 roku. Jej fabuła toczy się się na froncie zachodnim w latach 1914–1918. Dostępne są znane z innych gier cztery tryby: Linie frontu, Starcie, Deathmatch i Obrona. Okrucieństwo na polu bitwy jak i odwzorowane historyczne elementy jak broń, mundury czy pola bitewne mają zachęcić graczy do stawienia się i wypróbowania swoich sił w walce.

Verdun

Verdun

Tannenberg została wydana w 2020 roku i pozwala toczyć bitwy również z perspektywy pierwszej osoby. Wszystko zostało wiernie odwzorowane tak jak w przypadku poprzedniej cześci – Verdun. Inspiracją prawdziwą bitwą i ogromne mapy mają zachęcić graczy do przeprowadzenia manewrów, gdzie nie brakuje zróżnicowanej broni.

Tannenberg

Tannenberg

Gry zostały zoptymalizowane dla konsole Series X|S i aktualnie znajdują się na promocji więc jest to świetna okazja by je przetestować i zdecydować, czy pozostaną Waszą własnością.

Na jakie więc promocje możemy liczyć?

Oprócz wojennych walk w trybie wieloosobowym na graczy czekają dodatkowe dwie gry:

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: