Free Play Days na weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Klasycznie już w czwartek poznajemy gry, w które posiadacze kont Gold oraz Game Pass Ultimate ograją za darmo przez ten weekend. W co zagramy tym razem?

Tym razem czeka nas dosyć spora różnorodność, w tym jeden tytuł z biblioteki Game Pass. Zestawienie trzech pozycji na ten weekend wygląda następująco:

Assassin’s Creed Valhalla – Zostań Eivorem, legendarnym wikingiem i najeźdźcą. Eksploruj dynamiczny i piękny, otwarty świat średniowiecznej Anglii. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i wzmacniaj wpływy polityczne, aby znaleźć się pomiędzy bogami Walhalli.


The Escapists 2, czyli symulator więźnia, który musi przetrwać w niebezpiecznej rzeczywistości i czym prędzej uciec zza krat. Czy podołasz tak trudnemu zadaniu i doznasz wolności?


Train Sim World® 2 – Pewnie nie raz podróżowałeś pociągiem, ale czy zastanawiałeś się jak to jest być maszynistą i zasiąść za sterami tych potężnych pojazdów szynowych? Teraz masz okazję przekonać się jak to jest w tym zaawansowanym symulatorze na wielu modelach pociągów.


Tym samym, klasycznie wszystkie tytuły z oferty Free Play Days znajdują się na specjalnych promocjach, na wypadek gdyby przypadły Wam do gustu i chcielibyście grać w nie dalej po upływie weekendu. Wszystkie osiągnięte postępy zostaną zachowane.

A oto jak wyglądają przeceny na powyższe gry:

  • Assassin’s Creed Valhalla: 289,99 115,99 PLN
  • The Escapists 2: 69,99 17,49 PLN
  • Train Sim World® 2: 124,99 PLN

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: