Free Play Days na weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend.

W ten weekend będą dominować gry sportowe ale znajdzie się też coś dla fanów RPG. Gry będą dostępne standardowo, przez cały weekend, dla posiadaczy Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate. Oto one:

Valkyria Revolution jest RPG z elementami strategii, gdzie pozwala graczom wcielić się w żołnierzy walczących o losy całego świata. Pełne zwroty akcji to nie wszystko, ponieważ posiada systemem bojowy łączący walkę w czasie rzeczywistym z elementami taktyki oraz piękną grafiką.


PGA TOUR 2K21, czyli golf w którym gramy zgodnie z oficjalnymi zasadami albo stwarzamy własne. Technologia skanowania prawdziwych pól golfowych gwarantuje realistycznie odtworzone otoczenie, zielone pola, niecki z piaskiem, drzewa jak i jeziora.


Riders Republic to szalona sportowa zabawa, w której próbujemy swoich sił w różnych ekstremalnych dyscyplinach. Snowboard, rower czy wingsuit? Wszystkiego możecie spróbować i rywalizować w nieograniczonych wyścigach masowych.


 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: