Free Play Days na weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend.

W tym tygodniu w ramach Free Play Days możemy wypróbować trzy gry. Będą dostępne standardowo, przez cały weekend, dla posiadaczy Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate. Oto one:

Naruto to Boruto: Shinobi Striker czyli sieciowa, trzecioosobowa gra akcji, która jest osadzona w komiksowym uniwersum. Gracze walczą ze sobą w dwu, trzy lub czteroosobowych drużynach wykonując różne akrobacje.


Bad North:​ Jotunn Edition jest uroczą ale i brutalną grą taktyczną w czasie rzeczywistym typu roguelite. Bronimy swojego królestwa na wyspach przed hordą wikingów i pomagamy swojemu ludowi w ucieczce, czyli wydajemy rozkazy i nadzorujemy pozycje.


Greak: Memories of Azur jest jednoosobową grą side-scrollową z rysowanymi ręcznie animacjami. Możemy przełączać się między trzema postaciami i wykorzystywać ich zdolności specjalne, aby uciec przed najazdem Urlagów. Rozwiązujemy opracowane zagadki, aby znajdować i zbierać kolejne elementy statku powietrznego w połączonym świecie.


 

Na jakie promocje możemy liczyć?

  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker:

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: