Free Play Days na weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. W tym tygodniu znajdziemy aż trzy zremasterowane wersje gier opowiadające o japońskiej mafii.

Tradycyjnie przez cały weekend, począwszy od dzisiaj aż do poniedziałku, każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Oto one:

Yakuza 3 Remastered to dramatyczna historia rozgrywająca się w Kamurocho, tętniącej nocnym życiem dzielnicy Tokio, oraz na tropikalnej Okinawie. Kazuma Kiryu i Haruka Sawamura opuścili bezlitosne ulice Kamurocho i udają się na Okinawę, aby prowadzić sierociniec Morning Glory.


Yakuza 4 Remastered pokaże nam Tokio w 2010r, gdzie członkowie kryminalnego świata zjawiają się kolejno u drzwi legendarnego członka yakuzy Kazumy Kiryu. Pojawiająca się po raz pierwszy w serii możliwość kontrolowania kilku bohaterów zapewnia jeszcze większą głębię fabule i walce.


Yakuza 5 Remastered. Dwa lata później, Kazuma Kiryu porzucił przeszłość legendarnego członka yakuzy oraz spokój, który osiągnął na Okinawie. Stopniowo na wierzch wychodzi spisek, którego celem jest wywołanie wojny pomiędzy yakuzami. Kiryu znów trafia w wir walki, próbując uchronić marzenia ukochanej osoby.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: