Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będzie można ograć w ramach darmowego weekendu. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co więc możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w:

Biomutant – czyli postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie. Posiada niepowtarzalny system wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów. Zadecydujemy o losie świata i wybierzemy, czy zostaniemy zbawicielami czy wręcz odwrotnie.


PGA Tour 2K21 – to po prostu gra w golfa. Możemy grać zgodnie z oficjalnymi zasadami albo stworzyć własne. Technologia skanowania prawdziwych pól golfowych gwarantuje realistycznie odtworzone otoczenie.


Hunting Simulator 2 – jest symulatorem polowania, gdzie możemy wybrać sprzęt spośród oficjalnych broni i akcesoriów, a następnie z psem u boku wyruszyć w oszałamiająco piękne miejsca w poszukiwaniu różnych gatunków zwierząt. W grze znajdziemy 33 gatunki zwierząt, ponad 160 rozmaitych broni, akcesoriów oraz elementów ubioru.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: