Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień w czwartek poznajemy tytuły, w które możemy zagrać za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co więc możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w:

Fallout 76 – czyli postapokaliptycznych RPG, należące do gatunku sieciowych survivali w otwartym świecie. Swoją przygodę zaczynamy w Krypice 76 i szukamy miejsc, gdzie ludzie będą mogli się ponownie osiedlić.


F1 2021 – oficjalna gra sezonu 2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. Posiada tryb fabularny „Droga do sławy”, karierę dwuosobową i tryb „Real-Season Start”, w którym rozegramy wyjątkowo realistyczny sezon.


Dead by Daylight – asymetryczna gra wieloosobowa, gdzie grupka graczy próbuje przeżyć starcie z niezwykle silnym mordercą (4v1). Morderca gra z widoku trzecioosobowego, natomiast jego ofiary zagrają z widoku pierwszoosobowego.


Na jakie promocje możemy liczyć?

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: