Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień w czwartek poznajemy tytuły, w które możemy zagrać za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co więc możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w:

Halo: The Master Chief Collection. Co prawda jeden weekend to zdecydowanie zbyt mało na całą kolekcję, tak jest to dobry moment by uczcić ósmy już sezon. Cieszcie się setką dostępnych poziomów oraz nową zawartością dla Halo 3. Gra jest zoptymalizowana dla konsol Xbox Seires X|S.


Borderlands 3. Klasyk sam w sobie. Ogrywaj tę zwariowaną strzelankę samemu, lub w trybie kooperacji ze znajomymi! Gra jest zoptymalizowana dla konsol Xbox Seires X|S.


Dirt 5. Co powiecie na odrobinę błota i dużej prędkości w ten weekend? To wszystko i znacznie więcej znajdziecie w wyścigach rajdowych, które oferuje gra. Zdecydowanie pozycja godna sprawdzenia! Podobnie jak powyższe tytułu, tutaj także możecie liczyć na udoskonalenia dla nowej generacji kosnol.


Na jakie promocje możemy liczyć?

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: