Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Piątek to weekendu początek więc możemy zagrać w darmowe gry w ramach Free Play Days. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w Port Royale 4, Dandara: Trials of Fear Edition i NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER.

Port Royale 4 to gra strategiczna. Tworzymy gospodarcze imperium na wyspach XVII-wiecznych Karaibów, gdzie przejmujemy kontrolę nad kolonią jako młody, ambitny gubernator, który chce się nauczyć, jak zarządzać osadą i zamienić ją w tętniące życiem miasto handlowe.

port royale


Dandara: Trials of Fear Edition jest platformówką 2D pełną mistycznych stworzeń i eksploracji. Przeciwstawiamy się grawitacji skacząc po ścianach, podłogach a nawet sufitach. Odkrywamy różne sekrety aby przywrócić dawny porządek.

dandara


NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER to trzecioosobowa gra akcji skupiająca się na sieciowych potyczkach. Osadzona w komiksowym uniwersum, gdzie gracze wcielają się wojowników którzy walczą między sobą w małych grupach.

naruto

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: