Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w Hunt: Showdown, Blood Bowl 2 – Legendary Edition i Judgment.

Hunt: Showdown to rywalizacyjna rozgrywka drużynowa, która łączy w sobie elementy PvP i PvE. Należymy do oddziału twardych rewolwerowców, którzy chcą oczyścić świat i pozbyć się monstrów.

Hunt: Showdown


Blood Bowl 2 – Legendary Edition to połączenie uniwersum Warhammera i futbolu amerykańskiego w wybuchowej mieszance strategii turowej, humoru i brutalności. Weźmiemy udział w meczach z udziałem 24 ras, z których każda ma zawodników będących prawdziwymi gwiazdami tego sportu.

Blood Bowl 2


Judgment to gra opowiadająca historię Takayukiego Yagami, zniesławionego adwokata pragnącego odzyskać dobre imię. Rozpoczyna on pracę jako prywatny detektyw, przedzierając się przez sieć przestępczą Kamurocho, gdzie bada serię makabrycznych morderstw.

Judgment

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: