Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w Madden NFL 22 , Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Blasphemous.

Madden NFL 22 to gra o futbolu amerykańskim gdzie znajdziemy zarządzanie personelem, drzewko talentów ale i najważniejsze czyli będziemy zdobywać reputację przez rozgrywkę i awansować na kolejne poziomy.

Madden NFL 22


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to gra oparta na rozgrywce 5 na 5 gdzie podczas walkach drużynowych PVP rywalizujemy o wysokie stawki. Jest stale rozbudowywana więc znajdziemy w niej różnych operatorów, ciekawe mapy i rozbudowany arsenał broni.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


Blasphemous to połączenie platformówki z grą typu „hack and slash” gdzie eksplorujemy ogromny wszechświat składający się z nieliniowych poziomów.  Musimy pokonać wrogów ale również niebezpieczne pułapki a to wszystko w gotyckim świecie Cvstodia.

Blasphemous

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: