Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w Madden NFL 22 , Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Blasphemous.

Madden NFL 22 to gra o futbolu amerykańskim gdzie znajdziemy zarządzanie personelem, drzewko talentów ale i najważniejsze czyli będziemy zdobywać reputację przez rozgrywkę i awansować na kolejne poziomy.

Madden NFL 22


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to gra oparta na rozgrywce 5 na 5 gdzie podczas walkach drużynowych PVP rywalizujemy o wysokie stawki. Jest stale rozbudowywana więc znajdziemy w niej różnych operatorów, ciekawe mapy i rozbudowany arsenał broni.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


Blasphemous to połączenie platformówki z grą typu „hack and slash” gdzie eksplorujemy ogromny wszechświat składający się z nieliniowych poziomów.  Musimy pokonać wrogów ale również niebezpieczne pułapki a to wszystko w gotyckim świecie Cvstodia.

Blasphemous

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: